Stethoscopes Littmann – ویژگی های برجسته ویژه گوشی پزشکی Littman

وقتی صحبت از سلامت و ابزارها و ابزارهای برجسته ای است که برای خدمت به سلامتی مورد نیاز است ، عوامل کیفیت ، دقت و صحت از بالاترین اولویت هستند.

برای پزشک یا پرستار ، هیچ چیز مهمتر و مفیدتر از استفاده از گوشی پزشکی نیست. از هر پزشک یا متخصص بهداشت بپرسید ، به احتمال زیاد او از گوشی پزشکی لیتمن استفاده می کند.

در سال 1963 بود که استاد دانشکده پزشکی هاروارد ، دیوید لیتمن ، متخصص قلب ، یک گوشی پزشکی اختراع کرد که می تواند انقلابی در دنیای سمع پزشکی ایجاد کند.

این اختراع که به نام او نامگذاری شد ، همچنان در حال پیشرفت و توسعه بود و دکتر متخصص قلب در مشهد در نتیجه یک گوشی پزشکی بسیار تحسین شده به نام مناسب ، Stethoscope قلب 3M Littmann Cardiology نام گرفت.

این گوشی پزشکی به طور منحصر به فردی مجهز است تا به پزشک کمک کند صداهای قلب ، ریه و سایر بدن را بشنود و صداهای مزاحم را بشنود.

با استفاده از فناوری جدید کاهش نویز محیط 3M ، اکنون می توان سر و صدای اتاق را به طور متوسط ​​75 ((- 12 دسی بل) در محدوده عملکرد زنگ و دیافراگم کاهش داد. این به طور قانع کننده ای مهمترین ویژگی گوشی پزشکی لیتمن است.

علاوه بر این ، فناوری جدید دیافراگم قابل تنظیم که در Stethoscopes Littman استفاده می شود ، به پزشک اجازه می دهد تا فشار روی قسمت قفسه سینه را تغییر دهد تا از حالت زنگ به حالت دیافراگم و برعکس تغییر کند. این باعث می شود که برای استفاده سازگار بسیار متنوع باشد.

در نتیجه ، این فناوری منجر به خط جدیدی از گوشی های پزشکی Littmann از جمله Stethoscope الکترونیکی Littmann Master Cardiology برای رشته های نوزادان ، کودکان و دامپزشکی شده است.

ستتوسکوپ های لیتمن یکی از مشهورترین گوشی های پزشکی برای متخصصان قلب است که در آن ستتوسکوپ های لیتمن مانند Littman cardiology III ، Littmann cardiology STC و Littmann Master classic II برای سنین بزرگسالان و کودکان استفاده می شود.

یک نوآوری خاص این است که گوشی پزشکی یک طرف بزرگ دیافراگم و یک دیافراگم جانبی کوچک را حمل می کند. قسمت بزرگ دیافراگم مخصوص بزرگسالان است و قسمت کوچک مخصوص صدا برای بیماران اطفال یا بیماران بزرگسال بسیار لاغر طراحی شده است. این امر آن را به ابزاری واقعاً همه کاره برای پزشک ، پرستار یا متخصص قلب تبدیل می کند.

لیتمن علاوه بر اندازه استاندارد بزرگسالان ، زنگ اطفال یک اینچی و زنگ نوزاد را ارائه می دهد.

از آنجا که پرستاران بستر سیستم بهداشتی را تشکیل می دهند و نیاز به گوشی پزشکی دارند ، آنها نیز عقب نمی مانند. انجمن های پرستاری آنلاین آنلاین فعال هستند که پرستاران سراسر جهان در مورد استفاده از ابزارهای پزشکی و پرستاری مانند گوشی پزشکی پرستاری لیتمن بحث و تبادل اطلاعات می کنند و یک کیت پرستار شامل یک گوشی پزشکی لیتمن برای اعضا با قیمت ویژه وجود دارد.